Gleznas Numuru Audekla Krāsas Mūsdienu Mājas Dekoru Attēlu Rāmji Valdes Mākslas DIY Akrila Krāsošana Amatniecības Zīmēšanas Freskas Attēlu

Gleznas Numuru Audekla Krāsas Mūsdienu Mājas Dekoru Attēlu Rāmji Valdes Mākslas DIY Akrila Krāsošana Amatniecības Zīmēšanas Freskas Attēlu

a11718

Jauns

Pieejams

€10.03 €3.51
Daudz.

Tagi: diy krāsu skaits, gleznas numuri deyman, suns vairākas gleznas, eļļas krāsas ar numuru, vairākas krāsas, pēc skaita krāsas, gleznas numuri oamke, attēlu gleznas numuri, gleznas numuri dali, kawaii rozā istaba.

Gleznas Numurs,Mājas Apdare,Attēli Uz Sienas,Dekoratīvie Rāmji,Gleznu Uz Audekla,Krāsas,Valdes,Mākslas,DIY,Moderna Apdare,Akrila Krāsas,Krāsošana Ar Numuriem,Amatniecība,Zīmēšanas Komplekts,Gleznas, Mājas,Krāsas Krāsošana,Dekoratīvie Audekla, Gleznas,Zīmējums,Freskas,Attēls,Zīmējums Ar Skaitļiem

Funkcijas:

1.Glezna pārstrādā līniju un ciparu simboli, izmantojot īpašu procesu, un gleznotājs tikai nepieciešams aizpildīt numurētas krāsošana zonas ar atbilstošu numurētas krāsas, lai pabeigtu roku apgleznoti produktu.

2.Gatavais darbs ir izsmalcinātu, nekustamo un augstas kvalitātes,tāpēc, ka to var izmantot kā mājās, apdares un krāsošanas.

3.Eļļas glezna, kas apvieno augstas kvalitātes, augstas klases, nepārspējamu funkcijas, pamazām pārtapusi produkts, ir piemērots visu vecumu.

4.Ierakstīt brīnišķīgus mirkļus.

Specifikācijas:

Tiek lēsts, ka tas prasīs apmēram pusi mēneša laikā no sākumā projekta pabeigšanas, foto digitālā glezniecība.Galvenie pasākumi ietver:

1. Zīmējums

2. Padarīt audekls

3. Krāsu atbilstību

4. Gatavās digitālā eļļas gleznas

Izmērs:

40*50,50*65,60*75

Tips:

bez rāmja,DIY rāmis

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti