433MHZ Tālvadības ABCD4 Pogu, Garāžas Vārti, Durvju Atvērēju Tālvadības Aparāts Klonu Klonēšana Kods Automašīnu Taustiņu Tālvadības pulti

433MHZ Tālvadības ABCD4 Pogu, Garāžas Vārti, Durvju Atvērēju Tālvadības Aparāts Klonu Klonēšana Kods Automašīnu Taustiņu Tālvadības pulti

a11514

Jauns

Pieejams

€2.43 €1.12
Daudz.

Tagi: tālvadības swing gate nazis, 433 rf, ilgi tālvadības aparāts, 423 mhz tālvadības pults, garāžu durvis, tālvadības kontrolleris, testa tālvadības, kontroles jauki, remot, 433 raidītājs, pogu dekors.

Apraksts:

100% Pavisam Jaunu un Augstas Kvalitātes!

Klonēšana čipu tipiem:

2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,CS5211,SMC918,SMC926,AX5026,AX5326-3,AX5326-4,HT600,HT680,HT6207,HT6010,HT6012,HT6013,HT6014,HT12D, HT46F49E, PIC16F629,PIC16F630 un tā tālāk.Dažādu mikroshēmu ražotājiem ir atšķirīgi kodi čipu modeli, kamēr digitālo daļu čipu var to pašu modeli.

Piezīme:

Mēs parasti neiesakām kopēšana ritošā koda čipu, jo ir daudz neskaidrību, kad kopēšanas ritošā koda čipu.Kopējot ritošā koda čipu tālvadības pults, nav iespējams noteikt, vai oriģinālo tālvadības kontroles čips ir šifrēšanas čipu.Tāpēc, mēs neiesakām kopēšana ritošā kods tālvadības pulti.

Izmantot šādi:

1. Skaidrs kods: diviem pirkstiem vienlaikus turiet atbloķēšanas taustiņu un bloķēšanas taustiņš; LED gaisma ātri mirgo 3 reizes un aptuveni 2 sekundes; ļaujiet viens no pirkstiem iet (otras puses nevar aiziet), un pēc tam izmantojiet zaudēt pirkstu, lai ātri noklikšķiniet trīs reizes vaļēju pogu, līdz indikators sāk ātri mirgot; ar diviem pirkstiem var atbrīvot; pēc tam nospiediet vienu taustiņu tālvadības pults; ja gaismas DIODE nodziest, tas ir skaidrs kods ir veiksmīgs(četri taustiņi visas tukšs); ja pēc tam, kad jūs nospiežat jebkuru taustiņu uz tālvadības pults, ņemot vērā joprojām, tas norāda, ka sākotnējais kods ir nav noskaidroti veiksmīgi.Jums ir nepieciešams, lai atkārtoti skaidrs, un tikai veiksmīgi klīringa kodu var klonēšana būtu veiksmīga.Jūs varat atkārtoti skaidri un klons kodu.

2. Kopija: kreisās puses, ņemot oriģinālo tālvadības pulti, labā roka ņemot mūsu klonētiem tālvadības pults un saglabāt divām tālvadības tik tuvu, cik iespējams; nospiediet uz pirmo atslēgas, divas tālvadības pultis, tajā pašā laikā; apmēram 2 sekundes, gaismas DIODE mirgo ātri 2 reizes; pēc tam, kad viens otrā, indikators turpina mirgot un atlaist pirkstus; un pēc tam nospiediet taustiņu, pēc sekmīgas studiju, gaismas vakardiena, tas nozīmē, ka vispirms ievadiet kodu uz oriģinālo tālvadības pults ir kopēti uz citu tālvadības pults; vienu un to pašu metodi var izmantot, savukārt par otro atslēgu, trešā atslēga...Ja kopija ir veiksmīga, tālvadības funkcija ir tāda pati kā sākotnējā saskaņošana tālvadības pulti.

3. Atjaunošana: Ja jūs nejauši skaidrs, kopēt, tālvadības pults kods, jūs varat vienlaicīgi nospiediet kopiju tālvadības pults apakšā, divas atslēgas, LED gaismas mirgo ātri, aiziet pēc nospiežot jebkuru taustiņu, gaismas ilgi, tas Norāda, ka kods, tālvadības pults tiek atjaunota.Pirms izmantojot mūsu kopēt, tālvadības pults, lūdzu, pārliecinieties, lai noņemtu esošo kodu no tālvadības pults.

4. Kā tikt galā ar situāciju, ja kādu no taustiņiem var kontrolēt, pārējo nevar kontrolēt?Jūs varat izmantot skaidrs un atjaunot darbību, konkrētu darbību, ir šādi:

(1) pirmās skaidrs kods;

(2) pēc klīringa kods, kopēt neveiksmīgi taustiņu vēlreiz, un nav nepieciešams, lai kopētu pārējās pogas;

(3) un pēc tam notīriet kodu;

(4) atjaunotu kods; šajā laikā, oriģinālās atslēgas, kas nebija veiksmīgi nokopētas tagad ir klāta ar jauniem kodiem, un oriģinālas atslēgas, kas sekmīgi tika kopēts tagad ir saglabāts.Ja nav kopijas pēc otrā kopiju atslēgas, atkārtojiet iepriekš minētās darbības atkal un atkal, līdz visi taustiņi ir veiksmīgi nokopētas.

Piesardzības pasākumi:

1. Izvēlieties tālvadības priekšnoteikums: oriģinālo tālvadības funkcija ir normāli, tālvadības kontroles čipu, ir tāda pati vai saderīga, tālvadības pults, kas darbojas frekvenču pats.

2. Tālvadības pults var tikai kopija fiksēto kodu, mācīties koda čipu un daļa no single-chip tālvadības pults (var arī nokopēt čipu modeli redzēt copyable chip tipa).

3. Divvirzienu tālvadības pulti, ritošā kods tālvadības pulti, single-chip šifrēšanas programmu tālvadības pulti nevar kopēt.Piemēram, HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 un tā tālāk.

4. Pirms kopēšanas tālvadības pults, pārliecinieties, ka esošo kodu uz tālvadības pults ir notīrīts, un pārbaudiet, ka kods ir noskaidroti veiksmīgi.Citādi, tas nevar kopēt.

5. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu tālvadības pults ir pietiekami daudz enerģijas, attālums starp divām tālvadības labāk!Ja kopēšanas attālums ir pārāk tuvu slēdzis pie dažādiem leņķiem, lai kopētu.Nospiediet un turiet pogu uz oriģinālās tālvadības pults, lai sūtītu signālu pilnīgi normāli, un tad nospiediet pogu uz tālvadības pults, lai nodrošinātu, ka funkcija ir pilnībā kopēts.

Specifikācijas:

Modelis: LZ-960

Iepakošanas metode: noslēgtā iepakojumā

Darba spriegums: DC3V (iebūvēts a 2032 pogu baterijas)

Darba strāva: [email protected] V

Starojuma jauda: [email protected] V

Pārraides frekvence: 433MHZ

Pārraides attālums: 50-100M (atklātā vietā, jutīgums saņemošā ierīce ir mīnus 100dbm)

Kodēšanas veids: fiksēta kodu.mācību kodu.

Krāsa: melns, balts

Izmērs: 5.6*3.2*1.1 (cm)

Svars: 18 g)

Piemērošanas diapazons:

Tālvadības pults ir plaši izmanto, galvenokārt izmanto tālvadības elektriskā bagāžnieka durvis, lifti, tālvadības kontroles barjeras, tālvadības pults ritošā durvis, garāžu durvis, bīdāmās durvis, tālvadības kontrole, LED gaismas, tālvadības pults uguņošanas ierīces degļi, tālvadības pults pasažieru durvis, pretaizdzīšanas signalizāciju, elektrisko durvju signalizācija , MP3 motociklu pretaizdzīšanas signalizācija, utt.

Paketē Iekļauts:

1*Tālvadības Pults

1*Manuālā

Piezīmes:

(piezīme: rites kods tālvadības pultis nestrādās).

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti