Kāzu Arkas Šifona Drapērijas Fotogrāfijas Fona Dekorācijas Kāzām Mājas, Dārza Dzimšanas Dienas Svinības Dekoru Kulons Sienu Apdare

Kāzu Arkas Šifona Drapērijas Fotogrāfijas Fona Dekorācijas Kāzām Mājas, Dārza Dzimšanas Dienas Svinības Dekoru Kulons Sienu Apdare

a11376

Jauns

Pieejams

€10.02 €6.92
Daudz.

Tagi: kiss love, kāzu arkas, vaiblet kāzu fona, vienkārši dārza arkas, hotsale kāzu fona, dermografo universal, ilgi dārza arkas, vienkārši dārza arkas, zaļā kāzu vārtiem, mājas dekori.

Aizzīmju Punktiem:

1、Premium Materiāls: draping auduma panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes šifona materiālu, ļoti viegli, un to var apturēt vai karājās tieši arch.

2、Kāzu Fona Aizkars: ideāla izvēle kāzu aizkaru fonu.Pasākumu apmēram 70*550cm/27.56*21.6.54 collu izmēru.Tikai drapējums panelis pārdošanai, lūdzu, ņemiet vērā, ka dekoratīvus priekšmetus, piemēram, arkas stabi un mākslīgie ziedi Nav Iekļauti.

3、Puse Rotājumi: Šo kāzu arkas, pārklājus, ir lielisks papildinājums, lai dotu savu kāzu jaunu nomas dzīves, un tas darbojas arī ar gaismas, mākslīgie ziedi un baloni.Dažādas krāsu kombinācijas, kas padarīs jūsu puses vairāk unikāls.

4、Rotā Jebkur: Viegli izmantot.Drapējums auduma, var vienkārši izslēgt no arkas, logi, žogi, zari, utt.

5、Fotogrāfijas Fona Dekorācijas: Ideāli piemērots kāzām, dzimšanas dienas svinībām, posmos, līgavas dušas un bērnu dušas, ģimenes notikumu, foto aksesuārus, foto kabīnes, ceremonijas, utt.

Apraksts: Premium Materiāls: draping auduma panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes šifona materiālu, ļoti viegli, un to var apturēt vai karājās tieši arch.

Kāzu Fona Aizkars: ideāla izvēle kāzu aizkaru fonu.Pasākumu apmēram 70*550cm/27.56*21.6.54 collu izmēru.Tikai drapējums panelis pārdošanai, lūdzu, ņemiet vērā, ka dekoratīvus priekšmetus, piemēram, arkas stabi un mākslīgie ziedi Nav Iekļauti.

Puse Rotājumi: Šo kāzu arkas, pārklājus, ir lielisks papildinājums, lai dotu savu kāzu jaunu nomas dzīves, un tas darbojas arī ar gaismas, mākslīgie ziedi un baloni.Dažādas krāsu kombinācijas, kas padarīs jūsu puses vairāk unikāls.

Rotā Jebkur: Viegli izmantot.Drapējums auduma, var vienkārši izslēgt no arkas, logi, žogi, zari, utt.

Fotogrāfijā Fona Dekorācijas: Ideāli piemērots kāzām, dzimšanas dienas svinībām, posmos, līgavas dušas un bērnu dušas, ģimenes notikumu, foto aksesuārus, foto kabīnes, ceremonijas, utt.

Specifikācijas:

Nosaukums: Šifons Pārklājus

Materiāls: Šifons

Izmērs: aptuveni 70*550cm/27.56*21.6.54 collas

Viena gabala svars: aptuveni 300g

Iepakojums: OPP maisā

Iepakojuma izmērs: 19*25*2cm/7.48*9.84*0.79 collas

Iepakojuma Saraksts:

Šifona Pārklājus (arch stabi un mākslīgie ziedi Nav Iekļauts) *1

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti