Pet Suns Repeller Anti Riešana Stop Mizas Mācību Ierīci Treneris LED Ultraskaņas 3 in 1 Anti Riešana Ultraskaņas Bez Akumulatora

Pet Suns Repeller Anti Riešana Stop Mizas Mācību Ierīci Treneris LED Ultraskaņas 3 in 1 Anti Riešana Ultraskaņas Bez Akumulatora

a11232

Jauns

Pieejams

€1.69
Daudz.

Tagi: suni, super ultraskaņas suņu chaser, ultraskaņas anti apturētu barking, kāršu spēles, saites mājdzīvnieki, anti miza, dzīvnieku ūdens repeller, biškopis, bee, suns, aggressive dog deterrent.

Funkcijas :

Ultraskaņas dizains: balstīta uz teoriju, ka ultraskaņa, suns treneris var efektīvi apmācīt suņus, lai būtu paklausīgs un pārtrauktu kādu nevēlamu uzvedību, piemēram, riešana, košļājamā, rakšana un vairāk.

Plašs lietojums: Ideāls apmācība dažādi suņi, piemēram, mājdzīvniekiem, suņiem policijas , Kollijs, Robežu Kollijs, ganu suns, utt.

Viegli darboties: vispirms atveriet akumulatora vāciņu un pēc tam ievietojiet 1 gab 9V baterija (nav iekļauta komplektācijā) , skaņa ir dzirdama tikai mājdzīvnieki, beidzot ieslēgt slēdzi un tas var strādāt labi, arī tās var izmantot kā lukturīti, ja nepieciešams.

Multi-funkcijas: izņemot pet mācību līdzeklis, tas arī var novērst jūs no suņu uzbrukumiem, piemērots āra darbi, ceļojumu un drošības nakts patruļas.Apraksts:

Zīmols: Anpro

Nosaukums: Suņu Repeller/Anti Riešana Ierīces

Materiāls: ABS

Krāsa: dzeltens Izmērs:140*40*30mm / 5.51*1.57*1.18 collas

Izstrādātājs: 9V baterija (nav iekļauta komplektācijā)

Neto svars: 55g

Paketē iekļauts:

1 x Suņu Repeller (Baterijas nav iekļauts)

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti