Triumfs pasūtījuma logo plāksteris dzelzs uz auduma cepure vai soma bezmaksas piegāde var būt pasūtījuma izšuvumu fabrika ķīnā F114

Triumfs pasūtījuma logo plāksteris dzelzs uz auduma cepure vai soma bezmaksas piegāde var būt pasūtījuma izšuvumu fabrika ķīnā F114

a11119

Jauns

Pieejams

€12.65 €9.23
Daudz.

Tagi: pasūtījuma ādas plāksteris, hurleu logo apģērbi, prynt logo apģērbi, krievijas plāksteri, gucii logo apģērbi, logotips plāksteris, komplekts plāksteris, plāksteris taktika, klp krievijas plāksteris, LOGO.

Ievads Main/ Kā lietot

Mēs esam manufaktūras.Welcom savu dizainu, un pateicoties ļoti daudz par jūsu apmeklējumu!

IZMANTO:

(1).Veikt izšuvumi ielāpus un bikses(apģērbi/somu/kurpes/book/citu kuģi), kas būs jāgludina par.Sagatavot dzelzs

(2).Tīru daļa, kas būs jāgludina par.Uzlieciet plāksteri uz labo pusi.Lieciet pusē ar siltumu, zīmogu pamatnes tieši uz biksēm.

(3).Noregulējiet tempreture no dzelzs, lai suiable grādu.Dzelzs plāksteris uz spēkā uz priekšu un atpakaļ aptuveni 15 sekundes.

(4).Pēc tam, kad plāksteris kļūst auksts,pārbaudīt, ja tas ir noteikti stingri.ja tā nav,mēģiniet vēlreiz, jo iepriekš pats veidos. (5).Sakarā ar gaismas un leņķis, krāsas varbūt mazliet atšķirība starp produktu un foto, ceru, ka jūs varētu saprast!

(6).Sūtījumu: bezmaksas piegāde pa Pastu Ķīnas Gaisa Pastu, tas parasti aizņem 15-35 dienas, lai lielākā daļa valstu, iespējams, paies dažas dienas vairāk, kad ir stingras muitas pārbaudēm.

ZINĀT-VIENS

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti