Ķivere Puķu Pods Plaukts Zēns, Futbols, Basketbols Turētājs Tanktop Pakaramais Gredzenu Sēdekļa Stiprinājuma Sporta Veikals Basketbola Display Rack

Ķivere Puķu Pods Plaukts Zēns, Futbols, Basketbols Turētājs Tanktop Pakaramais Gredzenu Sēdekļa Stiprinājuma Sporta Veikals Basketbola Display Rack

a10967

Jauns

Pieejams

€8.43
Daudz.

Tagi: xs max gredzenu gadījumā baseuse.

Sienas Hat Rack Skrūvi Display Rack Velosipēdu Motocikla Ķivere Display Rack

Ķivere mount ir vienkāršs un praktisks sienas stiprinājums stiprinājuma, ka var stingri atbalstīt savu ķiveri.Nerūsējošā tērauda apaļa konstrukcija nodrošina lielāku virsmas laukumu, lai novērstu līnijpārvadātāju no plīsumi vai deformēties.

Piemērots, lai atvērtu ķiveres un pilnu sejas ķiveres.Jūs varat arī valkāt masku un basketbola

Daudzfunkcionāls-ķivere pakaramais piedāvā ne tikai ķivere uzglabāšanas telpu, bet arī nodrošina jūs ar papildu vietas, lai uzglabātu drēbes, pievienojot dažas vietas mājā, piekabes vai garāžā.

Saglabāt telpa-ķivere paliktni var uzstādīt augstu uz sienas, lai izvairītos no izšķērdēt vietas vai radot šķēršļus garāžā.Ja atrašanās vieta ir labi, ķivere āķis sniegs jums pakalpojumus, jums ir nepieciešams, nepievienojot atstarpi, lai to.Jūs varat arī izrotāt savu piekabi.

Piemērojamība-plaukts ir piemērots gandrīz jebkuras pozīcijas, un to var uzstādīt jebkurā stāvoklī uz durvīm, skapja pole, sienu.

Specifikācijas-Tas ir izgatavots no tērauda, melna, ir četri iepriekš urbti caurumi, un pasākumus, 8.6" x 4.1" x 10.8" collas.

iepakojums

1 ķivere plaukts

4 paplašināšanas skrūves (skrūves un paplašināšanu caurules)

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti