Latvijā pirmais ziemas alus festivāls «Melnā ziema»

 

Laba ziņa visiem tumšā alus cienītājiem no Alus brālības drauga «ALEhouse» un «Brevinga» alus salona:

Nākamā gada 26.janvārī – ziemas aukstākajā laikā – Rīgā notiks Latvijā pirmais ziemas alus festivāls «Melnā ziema». To organizē amerikāņu alus restorāns «ALEhouse» un «Brevinga» alus salons, sadarbībā ar Latvijas alus darītavām un mājbrūvētājiem. Festivāla ietvaros visas dienas garumā būs iespējams nobaudīt vairākus desmitus šķirņu kvalitatīva tumšā un stiprā alus no Latvijas, kā arī citām Eiropas valstīm un ASV.

ALEhouse īpašnieks Gordons VanHoutans norāda: “Ziema ir pats labākais laiks nesteidzīgai tumšā alus baudīšanai. Šādu alu parasti nav nepieciešams lietot stipri atdzesētu, jo tieši siltumā atklājas tā pilnīgā un bagātīgā garšas buķete.”

Īpašu festivāla apmeklētāju uzmanību plānots pievērst arī kvalitatīvajam stiprajam alum, kādu nelielos daudzumos jau sāk brūvēt arī Latvijā, to nogatavinot ilgāk nekā parasti.

Festivāla laikā alus degustācijai būs pieejams salīdzinoši neliela tilpuma glāzēs, lai nodrošinātu iespēju nobaudīt pēc iespējas dažādākus alus.

Ņemot vērā, ka «Melnā ziema» norisināsies iekštelpās un vietu skaits ir ierobežots, visi interesenti ir aicināti jau laikus iegādāties biļetes Brevinga alus salonos un restorānā ALEhouse. Tās būs pieejamas, sākot ar nākamā gada janvāri.

 

 

Plašāka informācija ir pieejama ziemas alus festivāla mājaslapā www.melnaziema.lv

Leave a Reply